Napojit se na stávající komunikaci není jen tak. Bez správného projektu a zkolaudovaného sjezdu se neobejdete. A kolaudace nedosáhnete, pokud projekt neodpovídá platné legislativě. Bez starostí vám připojíme sjezd k domu, parkovišti nebo jinému objektu na stávající dopravní infrastrukturu.

Přinášíme řešení také u složitějších projektů, kde je potřeba řešit nevyhovující rozhledové poměry nebo jiné překážky. Orientujeme se na funkční řešení. Na správně provedeném připojení nemovitostí se nevyplatí šetřit, protože za nezkolaudovaný sjezd vám hrozí pokuta až 300 000 korun.

Čtyři transparentní kroky naší spolupráce

Předáte nám podklady

Pokud už máte připravené podklady k vašemu projektu, dejte nám vědět. My se na ně podíváme a zavoláme vám, abychom společně probrali detaily.

Pošleme vám nabídku

Pošleme vám cenovou nabídku za vypracovaní projektové dokumentace. Nejprve ale vždy zhodnotíme, jestli je vše proveditelné. Jsme fér a pokud vašemu požadavku nejde vyhovět, řekneme vám to.

Odevzdáním projektu to nekončí

Budeme pro vás oporou i nadále po odevzdání projektu. Úspěšný je pro nás projekt až v případě, že ho schválí všechny úřady. Do té doby jsme plně k dispozici k doplnění nebo úpravě projektové dokumentace.

Podepíšeme společně smlouvu

Jakmile si naši nabídku projdete a odsouhlasíte, připravíme smlouvu o dílo a společně ji podepíšeme. Na projektu začneme hned pracovat a odevzdáme ho v termínu.

Reference

Poptat službu připojení sousedních nemovitostí?

    Příloha (PDF, DWG, ZIP)

    Použijeme vaše osobní údaje pro vyřešení vašeho dotazu dle našich zásad ochrany osobních údajů. Tato stránka je ochráněna reCAPTCHA od Google Privacy Policy a podmínky použití.

    runa projekt - element