V rámci vytváření nových pozemních komunikací či rekonstrukcí a oprav stávající dopravní infrastruktury, je třeba předkládat projektovou dokumentaci, která odpovídá platné legislativě.

Námi zpracovaná projektová dokumentace odpovídá standardům, které jsou na ni kladeny ze strany této legislativy a bonusem, který má opravdu jen zlomek projekčních kanceláří v celé ČR, je skutečnost, že se na koncepci dopravního řešení záměru podílí i bývalý dopravní inženýr Policie ČR, který dokáže nabídnout řešení, které bude bezpečné a funkční zároveň. Konečnou podobu projektové dokumentace navíc zpravidla konzultujeme s dopravními inženýry Policie ČR, abychom minimalizovali délku doby jejího následného projednávání, protože kladné stanovisko Policie ČR znamená 95% úspěchu samotného projektu.

Nové komunikace

Zajistíme pro vás důkladně zpracovaný projekt pro zcela nový úsek nebo stavbu dopravní infrastruktury. Samozřejmostí jsou také chodníkové plochy nebo další objekty, pokud jsou potřeba. Projekty děláme komplexní se vším všudy. Vždy před samotným projektováním ověřujeme, jestli nová komunikace bude splňovat platnou legislativu. Pokud ne, projekt nerealizujeme.

Oprava stávajících komunikací

Oprava stávajících komunikací v obcích, městech, ale i mimo ně. Součástí oprav může být zároveň realizace přechodných úprav provozu. Projekty jsou maximálně přizpůsobeny potřebám konkrétního města.

Parkoviště

Součástí úprav stávající komunikace ve městech nebo úplně nové výstavby bývají také parkoviště. Připravujeme detailní projektovou dokumentaci nového parkoviště, které může být součástí většího projektu. Často je v tomto případě potřeba vyřešit také napojení sjezdu na stávající komunikaci. V tomto případě opět prověřujeme soulad s platnou legislativou a stejně tak rozhledové poměry.

Čtyři transparentní kroky naší spolupráce

Předáte nám podklady

Pokud už máte připravené podklady k vašemu projektu, dejte nám vědět. My se na ně podíváme a zavoláme vám, abychom společně probrali detaily.

Pošleme vám nabídku

Pošleme vám cenovou nabídku za vypracovaní projektové dokumentace. Nejprve ale vždy zhodnotíme, jestli je vše proveditelné. Jsme fér a pokud vašemu požadavku nejde vyhovět, řekneme vám to.

Odevzdáním projektu to nekončí

Budeme pro vás oporou i nadále po odevzdání projektu. Úspěšný je pro nás projekt až v případě, že ho schválí všechny úřady. Do té doby jsme plně k dispozici k doplnění nebo úpravě projektové dokumentace.

Podepíšeme společně smlouvu

Jakmile si naši nabídku projdete a odsouhlasíte, připravíme smlouvu o dílo a společně ji podepíšeme. Na projektu začneme hned pracovat a odevzdáme ho v termínu.

Reference

Poptat službu dopravní infrastruktury?

    Příloha (PDF, DWG, ZIP)

    Použijeme vaše osobní údaje pro vyřešení vašeho dotazu dle našich zásad ochrany osobních údajů. Tato stránka je ochráněna reCAPTCHA od Google Privacy Policy a podmínky použití.

    runa projekt