Přechodné a místní úpravy provozu jsou nutné zejména, když provádíte úpravy v městské zástavbě a stavební práce zasahují do plynulosti provozu nebo zvyšují riziko dopravní nehody. Více než 95 % námi zpracované projektové dokumentace je úspěšně projednáno hned napoprvé.

Přechodná úprava provozu

Přechodná úprava provozu je dopravně-inženýrským opatřením, které minimalizuje problémy s bezpečností a plynulostí provozu při stavebních pracích na pozemních komunikacích a jejich bezprostřední blízkosti.

Místní úprava provozu

Místní úprava provozu jsou dopravní značení a dopravní zařízení, která mají charakter dlouhodobého opatření v daném území (úprava přednosti v křižovatkách, organizace parkování v dotčeném dopravním prostoru, umístění dopravního zrcadla v nepřehledném úseku, atp.), jehož účelem je snadná orientace řidičů a jejich správné reakce vedoucí k bezpečnému užívání pozemních komunikací.

Čtyři transparentní kroky naší spolupráce

Předáte nám podklady

Pokud už máte připravené podklady k vašemu projektu, dejte nám vědět. My se na ně podíváme a zavoláme vám, abychom společně probrali detaily.

Pošleme vám nabídku

Pošleme vám cenovou nabídku za vypracovaní projektové dokumentace. Nejprve ale vždy zhodnotíme, jestli je vše proveditelné. Jsme fér a pokud vašemu požadavku nejde vyhovět, řekneme vám to.

Odevzdáním projektu to nekončí

Budeme pro vás oporou i nadále po odevzdání projektu. Úspěšný je pro nás projekt až v případě, že ho schválí všechny úřady. Do té doby jsme plně k dispozici k doplnění nebo úpravě projektové dokumentace.

Podepíšeme společně smlouvu

Jakmile si naši nabídku projdete a odsouhlasíte, připravíme smlouvu o dílo a společně ji podepíšeme. Na projektu začneme hned pracovat a odevzdáme ho v termínu.

Reference

Poptat službu přechodné a místní úpravy provozu?

    Příloha (PDF, DWG, ZIP)

    Použijeme vaše osobní údaje pro vyřešení vašeho dotazu dle našich zásad ochrany osobních údajů. Tato stránka je ochráněna reCAPTCHA od Google Privacy Policy a podmínky použití.

    runa projekt - element