Proč právě my? Našim cílem je vytvářet projekty, které obstojí nejen dnes, ale také v budoucnu. Při zpracování projektu vždy zohledňujeme použitelnost, aby se infrastruktura nebo dopravní stavby nemusely předělávat. Jsme zkušení dopravní inženýři, za které mluví především úspěšně zkolaudovaná díla. Projekty vždy dotahujeme až do konce – odevzdáním projektů úřadům naše práce nekončí. Ke každému zákazníkovi a jeho potřebě přistupujeme individuálně a vždy hledáme nejlepší možné řešení.

runa projekt

Přes 98% úspěšnost

Věděli jste, že přes 98 % projektů dokážeme připravit tak, aby byly úspěšně projednány ihned napoprvé. Výrazně se tím zkrátí čas, kdy se můžete pustit do realizace.

Jsme transparentní

Jednáme transparentně. Je pro nás důležité, abychom pro vás, naše zákazníky, byli čitelní. Abyste měli jistotu, že se vašemu projektu plnohodnotně věnujeme. Vždy budete mít přehled, co se děje.

Poskytneme vám maximální komfort

Můžete se na nás plně spolehnout. Na čem se domluvíme, to platí. Dodržujeme termíny, protože víme, že projekt se nemůže zpozdit.

Sledujeme trendy a inovace

Připravujeme funkční projekty 21. století, které obstojí v každodenním životě. Snažíme se vždy maximálně přizpůsobit dané situaci a možným problémům v projektu rovnou předejít. Jdeme společně s vývojem v našem oboru.

Známe platnou legislativu

Všechny projekty musí dokonale odpovídat platné legislativě. Jsou to detaily, ve kterých se nezkušení projektanti mohou lehce ztrácet. Často záleží doslova na milimetrech.

Runa Projekt v číslech

1
Dokončené projekty
1rok
Praxe v oboru
1
Spokojených zákazníků
1km
Naplánovaných silnic