Proč právě my? Našim cílem je vytvářet projekty, které obstojí nejen dnes, ale také v budoucnu. Díky našim zkušenostem a získanému know-how garantujeme dlouhodobě funkční a bezpečné řešení dopravního prostoru.

Součástí našeho týmu je bývalý dopravní inženýr Policie ČR s 10ti letou praxí, který dokáže velmi rychle odhadnout možná rizika a problémy vyplývající z navrženého řešení projektu, proto dokážeme obratem navrhnout řešení, které bude bezpečné, funkční a projednatelné především s Policií ČR, což je 95% úspěchu Vašeho projektu.

Naše projekty vždy dotahujeme až do konce – jejich odevzdáním úřadům naše práce nekončí, jsme připraveni kdykoli konzultovat navržené řešení a poskytnout podporu i v rámci realizace až do doby kolaudace stavby. Ke každému zákazníkovi a jeho potřebě přistupujeme individuálně a vždy hledáme nejlepší možné řešení.

runa projekt

Přes 98% úspěšnost

Věděli jste, že přes 98 % projektů dokážeme připravit tak, aby byly úspěšně projednány ihned napoprvé. Výrazně se tím zkrátí čas, kdy se můžete pustit do realizace.

Jsme transparentní

Jednáme transparentně. Je pro nás důležité, abychom pro vás, naše zákazníky, byli čitelní. Abyste měli jistotu, že se vašemu projektu plnohodnotně věnujeme. Vždy budete mít přehled, co se děje.

Poskytneme vám maximální komfort

Můžete se na nás plně spolehnout. Na čem se domluvíme, to platí. Dodržujeme termíny, protože víme, že projekt se nemůže zpozdit.

Sledujeme trendy a inovace

Připravujeme funkční projekty 21. století, které obstojí v každodenním životě. Snažíme se vždy maximálně přizpůsobit dané situaci a možným problémům v projektu rovnou předejít. Jdeme společně s vývojem v našem oboru.

Známe platnou legislativu

Všechny projekty musí dokonale odpovídat platné legislativě. Jsou to detaily, ve kterých se nezkušení projektanti mohou lehce ztrácet. Často záleží doslova na milimetrech.

Runa Projekt v číslech

1
Dokončené projekty
1rok
Praxe v oboru
1
Spokojených zákazníků
1km
Naplánovaných silnic